Leden


 

Ouderraad 2016-2017

 

1. Katrien Audenaert Deinse Horsweg 21

9031 Drongen

09/3388974
0486/424514
k.audenaert@skynet.be

 

2. Lot Braet kinderen in 1KA en 3KA Heerweg-Noord 28
9052 Zwijnaarde
0472 66 55 81 b_lot@hotmail.com
3. Daan De Roose kind in 2KA Toekomststraat 35
9040 Gent
0497 39 37 30 de_roose_daan@hotmail.com
4. Anneleen

De Temmerman

kinderen in 1A en 5B Zonnedauwstraat 13

9052 Zwijnaarde

09/3305391
0486/238141
a_detemmerman@telenet.be

 

5. Leen De Vos kinderen in 1A en 5A Meierij 53

9820 Schelderode

09/2233638
0477/183507
Leen.devos@mow.vlaanderen.be

 

6. Isabelle Hendrickx juf Klaasbulkstraat 4

9052 Zwijnaarde

09/3304950 Isabelle.hendrickx1@telenet.be

 

7. Annelies Huyck kinderen in 2KB en 3KB Hutsepotstraat 113
9052 Zwijnaarde
0473/92 70 85 annelies@dehutsepot.be
8. Caroline Impens juf Hundelgemsestwg 297

9820 Merelbeke

0484/124551 carolineimpens@yahoo.com

 

9. Steven Lammens kinderen in 3KB en 2A Krekelstraat 72

9052 Zwijnaarde

0485/42.46.41 steven_waterpolo@yahoo.com

 

10. Hendrik Landuyt kinderen in 1KA, 2KA, 1A Bulkenhof 9
9800 Deinze
0478 97 30 02 hendriklanduyt@gmail.com
11. Axelle Lecocq kinderen in 3KA, 4A en 6A Hutsepotstraat 123

9052 Zwijnaarde

0486/836044 axelle.lecocq@eandis.be
12. Femke Ongenae kinderen in 2KB en (1KA) Rijvisschestraat 40
9052 Zwijnaarde
0485/525563 Femke.Ongenae@gmail.com
13. Hilde Ongenaet kinderen in 3KB en 5B I. v Oostenrijkstr 34

9052 Zwijnaarde

09/2263718
0473/406249
hildeongenaet@yahoo.com

 

14. Gunther Piens kinderen in 3A en 5B Hekers 58
9052 Zwijnaarde
0499/677308 gunther.piens@bpost.be
15. Sofie Timmers kinderen in 1A en 6A Remi Vlerickstraat 22

9052 Zwijnaarde

0478/278228 Sofie.Timmers@telenet.be
16. Dirk Van den Troost kinderen in 3KA en 2B Hekers 19
9052 Zwijnaarde
0475/ 307558 dirkvandentroost@yahoo.com
17. Olivier

Van der Eeken

kinderen in 3KB en 3B Pont Noord 70

9840 Zevergem

0475/953688 Olivier.van.der.eeken@telenet.be

olivier.vandereeken@deheidevzw.be

18. Inge Van Driessche kind in 3KA Rijvisschestraat 44
9052 Zwijnaarde
0496/56 83 44 inge.van.driessche@telenet.be
19. Helen Versluys kinderen in 3KA en 1B Hekers 40
9052 Zwijnaarde
0496/478139 versluyshelen@gmail.com

 

20. Ivy Vlerick kinderen in 3KA en 2A Veldstraat 52/7
9870 Zevergem
0468/10 25 97 Ivy_vlerick@hotmail.com
21. Wouter Vlerick kinderen in 1KB en 3KA Nieuwescheldestraat 37
9052 Zwijnaarde
0471 /53 69 37 Wouter.vlerick@verz.kbc.be
wout7@yahoo.com